Закрити
У "Парку Київська Русь" в перші вихідні березня будуть зустрічати весну
01 Березня 2017, 12:13 , Переглядів: 382
FacebookTwitterLivejournal
У Фото: parkkyivrus.com У "Парку Київська Русь" в перші вихідні березня будуть зустрічати весну

Для того, щоб ця весна стала успішною, гостям Парку запропонують загадати бажання і скуштувати сонячний коровай.

В перші вихідні весни – 4 і 5 березня – в «Парку Київська Русь» відбудеться святкова програма «Зустріч весни» з веселощами, розвагами та забавами.

Наслідуючи древні слов’янські обряди можна буде подякувати Зимі за усе хороше, що відбулось. А щоб звільнитись від усіх негараздів – пройти древній обряд очищення: написати усі неприємності на папірці і спалити його у вогнищі. Для того, щоб ця весна стала успішною, гостям Парку запропонують загадати бажання і скуштувати сонячний коровай. Ще один стародавній обряд – прикрашання весняного деревця. Кожен гість Парку зможе зав'язати яскраву стрічку на деревце, таким чином закликаючи швидкий прихід весни. На святі можна буде пограти в рухливі давньослов'янські гри. Наприклад, гру «Струмочок»: людський потік в грі символізує весняні потоки талої води.

8 березня у «Парку Київська Русь»  згадуватимуть мудрих, гарних і сильних духом жінок давнини та вітатимуть жінок сучасних. Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі самого різного віку у княгині. Княжий титул зможуть отримати усі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

А потім розпочнеться програма з цікавими театралізованими постановками, веселими іграми, призовими конкурсами. Приємним подарункам для жінок стане виступ кінно-трюкового театру.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Курсують Маршрутки з Києва від метро «Видубичі». Ціна квитка – 200 грн, для пенсіонерів і студентів – 100 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно. Для жінок у день 8 березня ціна квитка – 80 грн!

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Видалити Відміна
Забанити Відміна