Закрити
Конкурс від музею "Експериментаніум"
01 Квітня 2014, 13:01 , Переглядів: 3055
FacebookTwitterLivejournal
Конкурс від музею Фото: Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" Конкурс від музею "Експериментаніум"

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля, три поверхи з наочними прикладами, понад двісті інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самісінькому серці історичного Києва.

Тобі вже неймовірно цікаво? А хочеш отримати квитки до Експериментаніуму??? А може ще й чудову фотосесію на протягом всього візиту до музею?

Правила прості – надсилай нам відповіді на три простих питання до 14 квітня та отримуй два квитки до найцікавішого науково-розважального закладу країни!

1. Назви 5 основних розділів фізики, які вивчають у школі.

2. Скількі експонатів у музеї «Експерементаніум»?

3. Що таке неньютонівська рідина?

Переможець буде обраний серед всіх, хто надішле правильну відповідь не пізніше 14 квітня за допомогою сайту Random.org.

Наша адреса: 08130, Києво–Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Лобановського 21, корпус 4, офіс 3 або ел.пошта prigodyclub@mail.ru.

Автор: Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум"
Видалити Відміна
Забанити Відміна