Закрити
Музей «Експериментаніум» пропонує провести незабутній випускний по-науковому!
04 Лютого 2014, 10:50 , Переглядів: 3741
FacebookTwitterLivejournal
Музей «Експериментаніум» пропонує провести незабутній випускний по-науковому! Фото: Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" Музей «Експериментаніум» пропонує провести незабутній випускний по-науковому!

Якщо Ваша дитина ходить до старшої групи садочку чи закінчує 4-й клас, Ви вже розмірковуєте над питанням: де і як організувати для випускний бал? Це й недивно, адже закінчення одного іпочаток нового етапу дорослішання дитини - це важлива подія для кожної родини. Тому й відзначитися його потрібно весело, цікаво і щоб запам'яталося надовго.

Наукове шоу «Битва наук»

Ведучі - професор хімії та професор фізики – в ігровій формі сперечаються між собою, хто кращий експериментатор. Під час шоу вони демонструють різноманітні захоплюючі фізичні та хімічні експерименти, а глядачі перетворюються на їхніх «аспірантів», які беруть безпосередню участь у наукових експериментах.

Хімічне «Реактив шоу»

Інтерактивне шоу, на якому «професор» хімії показує різноманітні хімічні експерименти, а діти йому допомагають. Змішування рідин, підпалювання кульок, створення величезної бульбашки і запускання диму аж до стелі та інші хімічні «штучки» - і понад півгодинне шоу пролітає, наче за хвилину!

Електричне «Тесла шоу»

Під час шоу «професори» фізики проводять фізичні експерименти, пов’язані з електрикою. Це динамічна вистава, в якій діти задіюються до проведення експериментів, і від якої в них «волосся стає дибки». Лише під час цього шоу, лише у нашому музеї демонструється робота катушки Тесла вражаючих розмірів - єдиної у Києві!

 Шоу «Експерименти на кухні»

Інтерактивне шоу, під час якого ведучі показують веселі експерименти, які можна провести за допомогою реактивів (продуктів харчування), що присутні на кожній домашні кухні. Діти готують та смакують разом з ведучими усі експериментальні блюда, знайомляться з експериментами, які можна провести у себе вдома.

Акустичне шоу

Що таке звук? Яка його природа? Чи можна грати на кокосі, трубочках для коктейлів? Як створити музичний інструмент з підручних матеріалів та ще й «вмовити» його зазвучати? Під час шоу глядачі зрозуміють, що любов до музики може творити чудеса і що може це чудо створити самому – варто лише придивитися до навколишнього світу і не боятися експериментувати.

Дискотека

Ти ще досі не навчився танцювати, але мрієш про це? Ти хочеш бути модним на дискотеці? Тоді наші інтерактивний та справжній діджеї продемонструють танцювальні рухи на проекторі. Повір - в гарній компанії ти швидко засвоїш рухи та отримаєш масу задоволення!

З умовами та знижками Ви можете ознайомитися на сайті: http://www.experimentanium.com.ua/news/news/vipuskniy_v_dznach_yogo_v_eksperimentan_um_/

 

Вибір за ВАМИ! До зустрічі в музеї «Експериментаніум»!!!

 

З повагою,
колектив музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»
Україна, м. Київ, вул. Верхній Вал, 2А
+38 (044) 417-40-33, +38 (099) 256-71-27, +38 (096) 477-97-91
enjoy@experimentanium.com.ua
experimentanium.com.ua

Автор: Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум"
Видалити Відміна
Забанити Відміна